Pénteken délután négykor és este tízkor, szombaton pedig délben és délután négykor lesz adásban a Sportklub csatornán.
A Fradi-Újpest mérkőzés több mint egy bajnoki, sőt sokak számára több is, mint a „a” rangadó. A kétezres években a nagy sikerű téli teremtornák szervezésével ismertté vált Erdős László a korábbi Fradi-kapus, Hajdu Attila társaságában dokumentumfilmben dolgozta fel a derbik történetét úgy, hogy a futball- és a közélet megannyi szereplője eleveníti fel az emlékeit és beszél a zöldek és a lilák meccsével kapcsolatos érzéseiről.






