Döntetlent játszottak Lipcseiék, NBIII és utánpótlás-eredmények.

BKV Előre – Ferencváros 1-1(1-1)
G.:, Birtalan (5.) ill. Popov (6.)

Rácz – Haris, Gyurácz, Kovács, Kárász – Nagy D., Farkas – Csilus, Szántó, Haraszti – Popov. Cs.: Adamcsek, Hodgyai.
E.: Lipcsei Péter

A meccs elején a NBI-ben is bemutatkozott volt Fradi-játékos, a Birtalan János, azaz Matyi szerzett vezetést a hazaiaknak, Popov Patrik azonnal egyenlített, azonban a győztes gólt a hátralévő 80-85 percben sem sikerült megszerezni, továbbra is magabiztosan vezetjük a tabellát, a még mindig csak 18 éves Patrik pedig a góllövő-listát.

U19
Ferencváros-Felcsút 2-1 (1-1)
G.: Kutai (42.), Dragóner (72.), ill. Keményffy (15.)

Varga – Adamcsek, Molnár, Lakatos, Nagy, Cseszlai, Dragóner, Patik, Kutai, Gera, Szász. Cs.: Beke, Csernák, Derekas, Nyéki, Temesvári
E.: Dragóner Attila

A csapat a forduló előtt listavezető, a BL-ben a Celticet verő Felcsútot verte, ezzel három pontra megközelítette a tabellát vezető MTK-t. Sűrű az élmezőny, a mieink az ötödik helyen.

U17
Grosics Akadémia-Ferencváros 3-0 (2-0)
G.: Seres (40.), Balogh (44.), Tóth (87.)

Pölöskei – Seregy, Schmidtka, Androsch, Molnár, Németh, Csonja, Takács, Szakály, Pócsik, Szálka. Cs.: Györkő, Virág, Gelencsér, Horváth E., Horváth B.
E.: Fekete Tivadar

A csapat ezzel a meglepő vereséggel visszaesett az ötödik helyre.

U16
Grosics Akadémia-Ferencváros 0-4 (0-2)
G.: Szabó R. (22., 48.), Buzás, Galambos

Bánki – Schmidt, Fekete M., Fekete O., Sebők, Szabó R., Galambos, Buzás, Csibi, Fülöp, Könczey. Cs.: Majtényi, Vracaric, Kovácsréti.
E.: Deszatnik Péter

A Deszka-alakulat tartja a lépést, három pontra az éllovastól, a negyedik helyen állnak.

U15
Ferencváros-Felcsút 1-1 (0-1)
G.: Beke (72.), ill. Hajnal (15.)

Gábriel – Lakatos, Tóth, Ángyán, Bekker, Deésy, Skribek, Mazzonetto A., Papp L., Beke, Papp M. Cs.: Orosz, Tamás, Papp Á., Magyar, Mazzonetto N.
E.: Dukon Béla

A korosztály eheti rangadóját játszó srácok az iksszel lekerültek az első helyről, eggyel rosszabb gólkülönbséggel állnak a másodikon a Honvéd mögött.

U14
Ferencváros-Felcsút 0-4 (0-3)
G.: Posztobányi (7., 9.), Benke (16.), Farkas (46.)

Ilyés – Nagy, Kovács, Iyinbor, Adorján, Biczó, Bita, Róhfeld, Agóts, Pintér, Érczkövi. Cs.: Iszák, Félegyházi, Halácsi, Benczenleitner, Pálinkás.

A kicsiknek nem jött ki a lépés a második Puskás ellen és visszacsúsztak a negyedik helyre. Sebaj srácok, lesz ez jobb!