Ádámot kérdezte a hivatalos oldal.
– Gondoltad volna, hogy te is ott lehetsz majd a románok ellen készülő együttesben?
– Már a bő keret is váratlanul ért, arról pedig álmodni sem mertem, hogy a szűkítés után is itt lehetek. Most azonban, hogy így alakult, szeretnék a lehető legjobban bizonyítani.– Megfordult már a fejedben, hogy milyen lehet teltház előtt kifutni a Groupama Arénába a románok ellen?
– Igen, belegondoltam már, és a hátamon felállt a szőr…– Nagyobb lenne az izgalom, mint egy Fradi-bajnoki előtt?
– Biztos, nagy drukk lenne bennem. Ha azonban úgy alakul, hogy pályára lépek, át tudnám alakítani ezt egy teljesen pozitív töltetté. Bármilyen érzés is lesz bennem, a saját javamra fogom fordítani!





