Az eztán az U17-es csapatunkban játszó két tehetség a szatmárnémeti Olimpiából érkezik. Végh Szilárd és Szilágyi Márió helyi hírek szerint egy évre írt alá, s már Fekete Tivadar csapatával Szerbiában edzőtáboroznak. Sok sikert, srácok!
2015. aug 5., szerda, 08.57
Két partiumi fiatalt igazoltunk
Szerző: ulloi129, Kategória: Hírek
Címkék: labdarúgás, utánpótlás
27 hozzászólás
Amennyiben támogatnád az Üllői129-et, itt találod, hogy miképp segítheted a munkánkat (Patreonon, PayPalon vagy átutaláson keresztül). Előre is köszönjük! Hajrá, Fradi!






