A két szakvezető értékelése.
Thomas Doll
Olyan nehéz mérkőzés volt, amilyenre számítottunk. Gratulálok az ellenfélnek, mert letámadtak, nagy nyomás alá helyeztek minket. Az első félidőben nem tudtunk nyugodtan játszani, nem tudtuk beszorítani ellenfelünket. Így is voltak helyzeteink, de nem tudtunk betalálni. A második játékrészben gyorsabban játszottunk, lettek is lehetőségeink, ellenfelünk pedig egy kicsit elfáradt, így több területünk maradt. A megfelelő pillanatban szereztük a gólokat. Azt hiszem, sok csapatnak lesz nehéz feladat elhozni innen a három pontot. Két rendszerben futballozunk, a játékosainknak tudniuk kell mind a kettőben futballozni. Hogy hatottak-e Bödére és Dibuszra a pletykák? Nem hiszem. A Ferencváros számára kitüntetés, ha érdeklődnek a játékosai iránt, hiszen ez azt jelenti, jól végezzük a munkánkat.
Simon Antal
Gratulálunk a Ferencvárosnak és Thomas Dollnak, aki mióta itt van Magyarországon, nemzetközi szintű keretet hozott össze. Ma egy fiatalabb, rutintalanabb csapattal játszott. A Fradi »gyémánt« alakzatban állt fel, emiatt rengeteg mozgásra voltunk kényszerülve, és a kapu előtt nem voltunk elég pontosak. Végig pariban voltunk, de a második félidőben már nagyobb önbizalommal játszott a Fradi, ez érezhető volt. Nyolc húsz éven aluli játékosunk volt, ez meglátszott, de nagy öröm, hogy ők végig nyílt meccset tudtak játszani egy ilyen kiváló csapattal.





