Csatárunk Szombathelyre költözhet.

A Rangadó.hu értesülése szerint Radó elengedésének feltétele volt, hogy a Ferencváros – korábban szintén Szombathelyről igazolt – támadója, Ugrai Roland tárgyalhasson és megállapodjon a Haladással, de ugyanez fordítva is igaz volt: Ugrai akkor távozhatott a fővárosiaktól, ha Radóval szintén egyezségre jut a Ferencváros. Úgy tudjuk, Ugrai hároméves szerződést köt a Haladással.

Utóbbi értesülésünket Illés Zoltán, az Ugrai Roland ügyeit intéző menedzseriroda képviselője megerősítette.

Bár Ugraiért szintén több klub is bejelentkezett, Mészöly Géza nagyon szerette volna csapata soraiban tudni, és a Haladás mellett szólt a játékos helyismerete is, hiszen 2014 februárjáig a szombathelyieknél szerepelt.