A szövetségi kapitány és a győztes gól szerzője értékelt.
Dárdai Pál
Végig fegyelmezetten játszottak a fiúk, már az első félidőben vezethettünk volna, de nem rúgtuk be a helyzeteket. A finnek visszajöttek, volt egy holtpontunk, de végül kijöttünk a gödörből és Stieber Zoli kicsit szerencsés, de tökéletesen kivitelezett góljával nyertünk. Nagyon sok pontrúgásunk volt, mindkét félidőben megvolt a három ziccerünk, ha az elején rúgtunk volna belőle gólt, könnyebb is lehetett volna a mérkőzés. A játékosokat végig igyekeztem türelemre inteni, tudtam, hogy jönni fog a lehetőség a gólszerzésre. Végül előjött a magyaros szív, és ezzel nyertük meg a mérkőzést. Le a kalappal a srácok előtt, hogy egy fárasztó idény végén, két hét kemény munka után, fáradtan is meg tudták nyerni a mérkőzést, ez a siker a csapat mentális erejét mutatja. Az utóbbi időszakban nagyszerű közösség alakult ki a válogatottnál, ezért tudjuk megnyerni ezeket a mérkőzéseket. A győzelemmel érdekessé vált a csoport, a két szeptemberi mérkőzésen sok minden eldől. Ígérni nem tudok semmit, de az a célunk, hogy megszorítsuk az előttünk lévőket. A csapat egyre egységesebb, egyre jobban néz ki a játékunk, egyre több taktikai elemet tudunk beépíteni, ezért lehet bízni a válogatottban.
Stieber Zoltán
Nem lehet leírni szavakkal, milyen érzés ilyen fontos meccsen eldönteni a három pont sorsát, ezt át kell élni. Egy héten belül másodszor találtam be, de tétmérkőzésen ez az első gólom a válogatottban. Szeretném ezt minél többször átélni. Szuper befejezése ez a szezonnak, jó lesz így nyaralni menni. Köszönjük a szurkolóknak a biztatást, nagyszerű érzés, hogy ilyen messzire is elkísérik a csapatot. Ezért rohantam oda hozzájuk a gólom után, velük szerettem volna ünnepelni. Válogatott szinten nyilván ez volt a legszebb és legfontosabb gólom, de talán mondhatjuk, hogy ez volt pályafutásom legfontosabb gólja.





