A „kettős emberhátrányt” nem bírta el a csapat, Nagy Ádám kezdőként végig, Nagy Dominik csereként 26 percig volt a pályán.

Magyarország 1-2 (1-0) Brazília
Gól: Mervó Bence

Mérkőzés statisztika: FIFA.com

Székely György – Osváth Attila, Kecskés Ákos, Lenzsér Bence, Tamás Krisztián – Vida Máté, Nagy Ádám – Sallai Roland (Zsótér Donát, 75.), Kalmár Zsolt (Nagy Dominik, 64.), Forgács Dávid – Mervó Bence (Talabér Attila, 64.)

Bernd Storck

Ritka alkalom, hogy vereség után gratulálni lehet egy csapatnak, de a mostani egy ilyen eset. Taktika és csapategység szempontjából mérkőzésről mérkőzésre előrelépünk, azt hiszem, játékosaim nagyon sokat tanultak ebből a meccsből is, amelyen a torna egyik nagy csapata ellen sokáig a győzelemért, de végig a pontszerzésért harcban állva játszott. Soha nem foglalkozom a játékvezető ténykedésével, ez nem az én stílusom, most is inkább azt emelném ki, hogy amikor a mérkőzés után a játékosok szemébe néztem, azt láttam, hogy félelem nélkül várják a Nigéria elleni harmadik csoportmeccset.

MLSZ