Így látták a szakvezetők. Emellett vezetőedzőnk a Harmadik félidő vendége lesz ma este, meccset / szezont értékel, amennyiben valaki felveszi és megküldi nekünk a linket (letöltés vagy videómegosztó), közzétesszük.

Thomas Doll

Azt nem mondhatom, hogy jól játszottunk, de azért dicséret illeti a csapatot, hogy mindent megtett azért, hogy megszerezzük a bajnoki pontokat. Ez már látszott az utolsó edzésen is, hogy a hozzáállással nem lesz gond. Varga Roland sérülés miatt jött le, úgy tűnik, hogy Busai Attilához hasonló az eset, csak nem olyan súlyos, valószínűleg a Videoton ellen játszhat. Gratulálok a srácoknak az ezüstéremért és a Magyar Kupa győzelemért, a szurkolóknak pedig köszönöm az egész éves támogatást.

Marco Rossi

Nagyon mérges, ugyanakkor elégedett is vagyok. Sohasem láttam még a Ferencvárost ilyen rosszul játszani. A Fraditól még ilyet nem láttam, hogy a hetvenedik perctől húzta az időt. Sokszor érkeztünk a kapu elé, de minden ziccerünk kimaradt. A Ferencváros egy gólt szerzett ellenünk, és akkor eggyel kevesebben voltunk a pályán. Olasz vagyok, kiskorom óta ismerem a Honvédot. Tisztelni kellene a Honvédot, Magyarországon pedig ez nem így van annak ellenére, hogy külföldön a legismertebb klub. Csak annyit kérek, hogy tiszteljék a Honvédot. Hogy kik? Nem a Ferencváros játékosaira, szurkolóira vagy dolgozóira gondolok. Ha nem, akkor találják ki önök, hogy kire… Érthető, hogy feldúlt vagyok, mindenki láthatta a mérkőzést. Egy Ferencváros szintű csapatnak nincs szüksége külső segítségre. A helyzeteket kihagytuk, ez tény, nyilván megvan az oka annak, hogy a Honvéd ott áll, ahol.