Olimpiai súlycsoportban győzte le a világbajnokot birkózónk!
Szombaton Belgrádban rendezték a Ljubomir Ivanovics Gedzsa-emlékversenyent. A rangos tornára közel száz versenyző nevezett, köztük négy ferencvárosi sportoló, Bácsi Péter, dr. Kun Renátó, Krasznai Máté és Török Zsolt.
Kétszeres Európa- és világbajnokunk számára jól sikerült az első megmérettetés az olimpiai súlycsoportban, Bácsi Péter ezúttal a hetvenöt kilogrammosok között indult, ahol a döntőben a világbajnok Labazanov Csingizt győzte le pontozással, így felállhatott a dobogó legfelső fokára.
Krasznai Máté négy mérkőzéséből hármat megnyert, teljesítményével bronzéremnek örülhetett, akárcsak dr. Kun Renátó és Török Zsolt.





