A debreceni játékos szerint a Videoton ellen is meg voltak a ziccereik.
– A futballt gólra játsszák. Ebből a Videoton kettőt szerzett, mi egyet – fogalmazott Szakály Péter. – Megpróbáltunk dominálni és beszorítani őket az elejétől kezdve. Meg is voltak a ziccereink, de akkor még sajnos egyet sem sikerült gólra váltanunk. Ilyenkor szokott jönni, hogy az ellenfél egy kisebb helyzetből betalál. Ettől függetlenül a második félidőre is jól jöttünk ki, de egy Vidi-pontrúgás eldöntötte a három pont sorsát. Próbáltunk előre cserélni, mindent megtettünk, hogy szépítsünk az eredményen, ami össze is jött a végére. Hajtottunk, hogy kiegyenlítsünk, meg is volt rá a lehetőségünk, de sajnos most csak ennyi telt ki a csapattól. Hétvégén ismét rangadót játszunk, a Ferencváros lesz a következő ellenfél. A játékunk biztató volt a Videoton ellen, de szerettünk volna győzelemmel utazni a zöld-fehérekhez. Amíg viszont matematikai esélyünk van a dobogóra, nem adjuk fel. Küzdünk, hogy elérjük a céljainkat.
forrás: dvsc.hu





