Az észt futballistát megkereste csapatunk.
A skót élvonalban érdekelt Inverness CT csapatához került a télen Tarmo Kink, aki idehaza a Győri ETO, majd a Kaposvár mezét viselhette. A labdarúgó egy hosszabb nyilatkozatában részletesen taglalta, hogyan vezetett az útja éppen a szigetországba.
– Nyáron sok olyan helyre mehettem volna, ahova nem akartam. A CSZKA Szófia volt az egyik érdeklődő, de olyan helyre nem szívesen igazoltam volna, ahol gond van a fizetésekkel. A román Rapid Bukarest is hívott, de inkább Nyugat-Európába vágytam. Németországba vagy Angliába – fogalmazott.
A Postimees azt írja, hogy Magyarországról, a Ferencvárostól is volt ajánlata a támadónak. (Honlapunk is írt akkor arról, hogy Thomas Doll figyelmét felkeltette az észt támadó.)
– Nem akartam visszatérni oda, mert mindent elértem ott, amit lehetett – mondta erről a labdarúgó.
forrás: csakfoci.hu




