Pólósainkat megfázások sora hátráltatja, így megyünk a harmadik otthonába.
Nyéki Imre uszoda, 19.00: OSC – Ferencváros
Varga Zsolt
Fizikailag és mentálisan is megterhelő időszakban vagyunk, nyolc nap alatt három mérkőzésünk van, kettő kiemelten fontos. A Debrecen ellen magabiztosan győztünk, de szerdán az OSC ellen kemény meccs vár ránk. Hétvégén pedig mindenképpen nyerni akarunk a Szentes ellen. A csapatból többen megfázással küzdenek, Joel Swift hétvégén nem is játszhatott, de szerencsére az ausztrál centerünk jobban van. Jó mérkőzést akarunk játszani holnap. Lemérhetjük az OSC ellen azt, hogy jelenleg hol tartunk, mennyit fejlődtünk az októberi összecsapáshoz képest, mennyit dolgoztunk le a hátrányunkból. Egy jó védekezést szeretnék látni a csapatomtól ezen az összecsapáson.





