A Dávidot leigazolni akaró lengyel csapat pályaedzője nyilatkozott.

A napokban röppent fel a hír a lengyel sajtóban, hogy Holman Dávid a lengyel Lech Poznan játékosa lehet, ennek már állítólag csak az a feltétele, hogy megfeleljen az orvosi vizsgálaton. Holmannal foglalkozik a lengyel poznan.sport.pl, akit cikkük címében a „Nagy Ismeretlenként” aposztrofálnak. A középpályással kapcsolatban megjegyzik, sokáig sérült volt, így feltehetően hosszabb időt venne igénybe a csapatba építése. A magyar futballistával kapcsolatban a Lech pályaedzője, Dariusz Żuraw nyilatkozott.

– Sok lehetőség rejlik benne. Egyetértek az alelnökünkkel, Rutkowski úrral abban, hogy egy olyan futballistáról van szó, akivel sokat nyerhetünk majd, de eleinte csak kiegészítő ember lehetne. Személyesen nem láttam sem én, sem az edzői stáb játszani, ugyanakkor rengeteg videót néztünk meg róla, és régóta képben van, a megfigyelőink rajta tartották a szemüket
– mondta el Holmanról a lengyel szakember.

A sport.pl-nek nyilatkozó Piotr Rutkowski szerint is adnának időt a magyar futballistának, akit a Lech a lap szerint fél évre venné kölcsön, elővásárlási joggal.

forrás: csakfoci.hu