A ligaelső érkezik Pesterzsébetre.

Pesterzsébet, 19.00: Ferencváros – Dunaújvárosi Acélbikák
Jegy: 1000 Ft

Újabb kemény feladat előtt áll jégkorong csapatunk, a derbi vereség után a dunaújvárosiakat fogadjuk, akik jelenleg vezetik a MOL Ligát. Ellenfelünk hullámvölgyben van, ennek egyik hozadéka Kiss Ákos zöld-fehérbe öltözése, tulajdonosi feddés és nyilatkozat „csata” is volt a házuk táján. Remélhetőleg ma még kitart a rossz forma és sikerül itthon tartanunk a pontokat. Idén háromszor találkoztunk, a két idegenbeli meccsen megszorongattuk őket, pontokat érdemeltünk volna, ám nem jött össze, hazai pályán pedig egy rossz harmad döntött a javukra.

Szakács Ferenc
Természetesen győzni szeretnénk a Dunaújváros ellen, de nem lesz egyszerű. Vannak sérültjeink, Rafaj nem tud játszani és Budai sem, így a kapuban a 70-80%-os Marton kezd, sajnos még ő sem egészséges. Mivel így túl sok légiósunk van, Mikusovic sem lép jégre. Az UTE elleni legutóbbi meccs után nem tudtam letolni a fiúkat, mert jól játszottak, ott voltak erőben, és rengeteg lövésünk is volt, hajtottak végig. Ez szerencse kérdés is volt, hogy a sok lövésből a végén nem ment be, amikor szükség lett volna rá. Dolgozunk tovább, és szeretnénk ma nyerni.

Jégkorongblog