Újabb fradista pont a válogatott tornán.

Magyarország 4-6 Lengyelország

Beszámoló: Jégkorongblog

A második gólt emberelőnyből szereztük, ekkor volt az egyik előkészítő Dubek Vladimir.

Rafaj Attila
Én most jobban éreztem magam, mint tegnap, többet vállaltam, többet birtokoltam a korongot. Az első harmad kiegyenlített volt, aztán a másodikban sajnos a sok kiállítás megbosszulta magát.A szünetben megbeszéltük az öltözőben, hogy mindent megteszünk az egyenlítésért. Azonban a harmadik harmadban is sok volt az emberhátrány és így nehéz volt.

Vladimir Dubek
Nagyon rossz 6-7 percet produkáltunk a második harmadban, az egész meccs ott ment el. Nem koncentráltunk eléggé, egyéni hibák is voltak, és kaptunk négy gólt, amit nem tudtunk behozni. A második harmad után az öltözőben volt róla szó, hogy játszanunk kell tovább, nem kaphatunk sok gólt, muszáj küzdenünk. Sajnálom, hogy így alakult, holnap nyerni kell.