Szakály Péter szerint nehéz volt ellenünk a 90 perc.

A győzelemnek tudtunk volna örülni, de sajnos nem tudtuk kihúzni a hajrát. A Ferencváros két támadóval állt fel a végén. Az elején nagyon járatták a labdát, nem is igazán találtuk az ellenszerét. Nem kaptunk dicséretet a szünetben, de úgy gondolom, jól jöttünk ki a második félidőre, jól nyomtunk, meg is lett az eredménye. A végére mind a két csapat elfáradt, nem is igazán alakult ki helyzet, nem tudom, ez az eredmény kinek jó, nekünk biztos nem. Négy középpályással játszottunk, a Ferencváros öttel, és jól kombinált, sokszor csak futottunk a labda után. Amikor megvolt a labdaszerzés, akkor tudtunk gyors akciókat vezetni. De ezt nagyon nehéz 90 percen keresztül csinálni.

MTVA / Csakfoci