Idegenben folytatjuk a MOL Liga szereplést.
Dunaújváros, 18.00: Dunaújvárosi Acélbikák – Ferencváros
Nem a mérkőzéshez kapcsolódó hír, de a Fradi ajándékboltjában már kapható az új mezünk, világos és sötét változatban is, 14900 Ft-ért.
Dobos Tamás
A Brassó ellen négy sorral kezdtünk, csak később álltunk át három sorra, de nagyon jól ment így a játék, sokkal jobban, mint a Miskolc ellen, arra a meccsre valamiért nem sikerült felkészülnünk. De a Brassó ellen kis túlzással egy bajnokságra való helyzetet kihagytunk. Az eddigi meccsekből azt lehet látni, hogy nem lehet nagy arányú győzelmekre számítani idén, tényleg nagyon kiegyenlített a liga, a meccsek többségében a pillanatnyi forma és néhány kulcsmomentum fog dönteni, bizakodóak vagyunk tehát a dunaújvárosi mérkőzés előtt.





