Laura Steinbach, Zácsik Szandra és Elek Gábor a tegnapi vereségről.
Laura Steinbach
Teljesen mást vártunk ettől a mai mérkőzéstől. Az első félidőben a Győr közelében akartunk maradni. Ez nem sikerült, elvesztettük a fonalat, és onnan már nem is tudtunk visszajönni a meccsbe. Nagyon csalódottak vagyunk. Csütörtökön más játékot akarunk mutatni, hiszen ennél jobban tudunk kézilabdázni. Győrben ugyan nagyon nehéz játszani, de lehet, hogy a szezon utolsó mérkőzése lesz, így mindent bele kell adnunk. Meglátjuk, lehetséges-e még egy csodával hosszabbra nyújtani a döntőt.
Elek Gábor
Az első negyed órában nem sikerült közel maradnunk az ellenfelünkhöz, ami kihatott a meccs további részére is. Elszórtuk a labdákat, pontatlanok voltak a lövéseink. Nagyon magunk alatt voltunk, amelynek a sok betegség, sérülés is az oka. Kapus poszton is elmaradtunk a minimálisan elfogadhatótól. Ezenkívül az ellenfelünk első sorával a világon senki nem tudja felvenni a harcot. Nekünk sem sikerült. Olyan súly és magasságbéli fölényben vannak, amivel nagyon nehéz bármit is kezdeni. Összességében ezek határozták meg a mai találkozót.





