Az U18-as MLSZ csapat 2:2-t játszott az egy éve FIFA tag Gibraltár fiataljai ellen.
Gibraltár U19 – Magyarország U18 2-2 (2-1)
Magyarország: Horváth Dániel (Koszecz Kristóf, 46.) – Talabér Attila, Kecskés Ákos, Lenzsér Bence, Spandler Csaba – Szántó Tamás (Nagy Ádám, 73.), Vida Máté (Jancsó András, 53.), Rácz Barnabás – Csima Rajmund (Sallói Dániel, 46.), Murai Márk (Sejben Viktor, 53.), Tóth Martin
Mezőnyben jól játszottunk, már a meccs elején megvoltak a helyzeteink, de kihagytuk őket, az ellenfél pedig két egyéni hibából vezetést szerzett – értékelt a lefújás után Pisont István. – Innentől futni kellett az eredmény után, mégpedig egy 8-10 emberrel védekező, foggal-körömmel küzdő ellenféllel szemben. Nagyon nehéz volt feltörni a hazaiak védekezését, és miután ilyen felállásban még sosem játszott a támadósorunk, nem volt meg a játékosok között a megfelelő összhang, sokáig meddő volt a fölényünk. A cserék után lendületesebb lett a játékunk, de az utolsó negyedórában emberhátrányban kellett futballoznunk, így végül csak az egyenlítés sikerült, a győztes gólt nem tudtuk megszerezni. A mezőnyben nyújtott játékkal elégedett lehetek, voltak jó egyéni teljesítmények is a csapatban, ugyanakkor voltak hibáink is, amelyekből sokat tudunk tanulni a későbbiekben.





