Idegenben is jobbak voltunk a Kohásznál.
Dunaújvárosi Kohász 26-33 (12-17) Ferencváros
Gólok: Tomori 10 (1), Kovacsicz 5, Szarka 5, Szucsánszki 4, Pena 3, Steinbach 3, Zácsik 2, Szamoránsky 1
Galéria: handball.hu
Elek Gábor
Félgőzös játékkal is viszonylag magabiztosan nyertünk. Ökölvívó kifejezéssel élve, a Dunaújvárosban még bizonyára benne volt az ütés, az első mérkőzésen elszenvedett tizenkilenc gólos vereség.
Mátéfi Eszter
Nagyon tisztességesen küzdött csapatom, de el kell ismerni, hogy ennyivel jobb volt a Ferencváros. Innentől kezdve minden energiánkat a bronzmérkőzésre összpontosítjuk.





