Nyerni kell!

Vége, a második félidőben jobbak voltunk, megnyert meccs volt…

46. kakaskodásért kiáll Pavlovic és Lipták is.

45. Somalia teszi középre Leónak, de Kamenár beleér szöglet, a beívelést Kamenár üti ki

42. ritka győri kontra, elmennek a baloldalon, Varga érkezik középen, 1-1, a semmiből gól.

39. Bödét felborítják, tizenegyes és piros, de Dani kihagyja.

30. Leó egy lecsorgó labdát ballal a hosszúba, gyönyörű, 1-0!!!!!!!!!!

28. elaludtak a védőink, a kapunk elől azonban szerencsére a győriek tisztáznak.

24. Csukity érkezik Laczkó helyére.

22. Bönig beadásáról lemarad Somi.

19. Besic indul meg, szép cselek után azonban mellé lő.

13. Böde lövésébe Lipták ér be kézzel, elmarad a tizenegyes.

7. Leonardo lő 20-ról, Kamerárnak nagyott kell védenie.

Szól a hülye vavgy, Pavlovic kap lapot.

Fura, mezcsere volt, a csíkos helyett feketében játszunk, folytatódik a meccs.

Kettős csere, Busai, Ugrai le, Szomi és Leó be

Szünet, az utolsó öt-hat percben aktívabbak lettünk, nyiltabb lett a meccs. A védekezés rendben van, de a támadás nagyon ötlettelen.

41. két helyzetünk is volt, előbb Jenner lőtt fölé, majd Pavlovic fejel alig fölé.

34. Rudolf lő fölé, Dibusznak is bele kell érnie. Szól az ‘ébresztő’, teljes joggal.

34. Stestik fejel 10-ről, mellé.

31. Rudolf lő 20-ról, Dibusz simán fogja.

22. Besic kap a semmiért sárgát. Eddig helyzet egyik oldalon sem volt, gyenge a meccs nagyon.

5. Solymosi valami hülyeség miatt szerepel.

Kb 10 ezren lehetünk

Acsapat: Dibusz – Besic, Pavlovic, Mateos,Bönig – Gyömbér, Busai – Jenner, Ugrai, Laczkó – Böde

A meccsen itt van Pintér Attila, Garami József és Leandro is.