Balagan Joe-ék újabb rendezvényen vizsgálják a foci felemelkedésének útját.

Immár második alkalommal lesz lehetőségük elmondani véleményüket a változást akaró futballedzőknek az A GRUND étteremben. Ide várunk minden olyan edzőt érdeklődőt aki valóban tenni akar a Magyar Labdarúgásért. A rendezvény célja az egészséges vitakultúra elindítása, valamint azok megszólaltatása akik úgy érzik tudnának segíteni a sportágon és eddig nem volt lehetőségük megmutatni magukat, illetve elmondani álláspontjukat. A szervezőknek nem célja senkit támadni senki pozíciójára törni, ellenben rá kívánnak mutatni arra igen komoly szakmai okai vannak annak, hogy itt tart a legnépszerűbb hazai sportág. A rendezvényen előadások is lesznek. Az előadók Ferenczi Attila tradíciókutató szakíró, Hegedűs Henrik újságíró-szakfordító, valamit Lovrencsics László, futballedző. A rendezvényre várjuk Szalai Lászlót a Telki edzőközpont vezetőjét is.

kuldos

Az előadások után amit vitaindítóknak is szánnak a szervezők, kötetlen beszélgetést terveznek az előadások és más futball témákban. Reméljük, hogy a rendezvénnyel elindítunk egy olyan futballpárbeszédet amibe minél többen bekapcsolódnak, és ez előreviheti a Magyar Labdarúgást.

Ezúton köszönjük az A GRUND étterem támogatását aki helyet biztosítottak a rendezvénynek !

Helyszín: A GRUND étterem VIII. Nagytemplom u. 30.

Időpont: 2014. Január 26. 16 óra.

A szervezők minden érdeklődőt várnak szeretettel:

FubarSport – Magazinműsor, Face to Face futballedző társaság