Zárul az őszi idény, erős támadósorral megyünk neki a hazaiaknak.

Vége, a körülmények miatt nehéz értékelni a meccset. Hajtottunk és rengeteg hibáztuk. Ez van.

45. szabaddal jövünk 18-ról. majd még eggyel. De egyik sem veszélyes.

37. Csendes negyedóra végén Busai kap lapot.

21. Jenner beadásába talán beleér Diallo, talán nem, de mindegy, bemegy a hosszúba, 2-2!!!!

20.. Csukity-Busai csere

18. Gerson hazaad Jovának, aki hosszan veszi át az erősen meglőtt labdát, Simon elé kerül aki elviszi Jova mellett, s ellövi a labdát, Mateos sem tudja kikotorni. 1-2

15. most már nem ússzuk meg, 1-1, egy jobb oldali beadást Gerson épp Bartha elé fejel, aki sajnos be is talál.

8. majdnem gólt kaptunk, de a labda elszáll keresztben

6. Jenner lő egy furcsa mód hátrarendelt szabadot 19-ról a sorfalba

3. ez nem futballpálya.

1. folytatódik a meccs, nincs csere

Szünet, nem túl magas szinvonalú a meccs, néhány szép pillanat és egy Böde-gól; a talaj elképesztően rossz.

43. Böde jün és jön. 1-0! Dani remekül lép el védőjétől és 12-ról háló szaggató gólt szerezt
35. Diallo használja ki majdnem a hazai kapus óriási hibáját. Csernyánszky dobja ki röviden, Ulysse átemeli, de az egyik védő kifejeli a labdát a gólvonalról…

27. Böde passzol ki a jobb szélre Leonardo felé, akinek azonban lecsúszik a labda.

25. Simon kerül ziccerbe, de Jova remekül lép ki és véd.

22. pazar! Leo megy el fantasztikus cselekkel az alapvonalig, centerez, de Diallo (aki fél percre rá ollózás közben rúgja fejbe Égert) ‘ütőjét felszedik’.

20. nem tüntünk el, egyszerűen roppant gyenge a meccs, igaz ez részben azért is van, mert a labda teljesen kiszámíthatatlanul mozog a sárban.

7. Ulysse… Diallo remekül lép ki, de hatalmas helyzetből a kapusba lövi, így is csak centikkel megy el a kapu mellett.

5. Mateos indítja Diallot, aki hátrateszi Jennernek, a beadásáról lemarad Böde, Diallo ismételne, de blokkolják.

3. nagyon rosszul kezdünk, most Nyáry lőhet, hatalmas ziccerben mellé talál.

2. Bartha lő 16-ról, Jova szögletre üti.