Megdobbant a Fradi-szív a Vasas ellen, így a döntés ma estére maradt a Magyar Kupában.

A vízilabda Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén NB I-es csapatunk 9-9-es döntetlent ért el hazai pályán a Vasas ellen.

A találkozón a mieink szereztek vezetést, de aztán egy kisebb rövidzárlatot követően majdnem egészen a második negyedik nem lőttünk gólt. A mérkőzésen ugyan 1-5 és 2-7 is volt az állás, de a harmadik negyedben magukra találtak a játékosok, és zsinórban négy gólt lőve feljöttünk 9-9-re – 30 másodperccel a vége előtt Bóbis lőtte kilencedik gólunkat.

Ezt követően a Vasas még emberelőnyt kapott, de Gárdonyi nagy bravúrral négy lövést is hárított.

A visszavágóra holnap (szeptember 15.), 19 órakor kerül sor a Komjádi Uszodában. A belépés ingyenes, a csapatnak szüksége van a biztatásra, ezért támogassuk őket minél többen a helyszínen!

Magyar Kupa, negyeddöntő, 1. m.
FTC-Vasas 9-9
G.: Bóbis (3), Kolozsi (2), Martin (2), Roach, Paján

Gárdonyi András: – Ma ismét megmutattuk, hogy csapatként, hatalmas elszántsággal mire vagyunk képesek! A sírból hoztuk vissza a mérkőzést. A félidő utáni játékot kell átmenteni a holnapi mérkőzésre, és akkor nagy dolgok születhetnek. Hajrá Fradi!