Szerdától lehet beszerezni a belépőket a DVSC elleni bajnokira.

Az NB I 5. fordulójában (augusztus 25., vasárnap, 16.30) NB I-es labdarúgó-csapatunk a DVSC otthonába látogat.

A találkozóra a már megszokott 800 darab vendégjegyet biztosítják a debreceniek, sajnos további felszabaduló jegyekkel nem lehet számolni. A belépők egységesen 1400 forintba kerülnek.

A vendégbelépők megvásárlásához ezúttal is név, születési hely- és idő bediktálására van szükséges.

A már bevett szokásoknak megfelelően klubunk a kapott jegyek felét a szurkolói csoportok számára biztosítja, a másik felét pedig az alábbi feltételekkel lehet megvásárolni a Jegyelővételi és Regisztrációs Központban (Üllői út 102.), minden nap 10:00-18:00 között:

Szerdán kizárólag bérlettel rendelkező szurkolóink vásárolhatnak jegyet, egy bérlettel maximum 2 darab belépőt lehet vásárolni, és egy fő maximum 1 darab bérletet mutathat fel.

Csütörtökön és pénteken a bérlettel nem rendelkező szurkolóink is vásárolhatnak jegyet, egy fő maximum 2 darab belépőt vásárolhat.

– Szerda: kizárólag bérlettel, 2db/bérlet, egy fő maximum 1db bérlettel jöhet.
– Csütörtök és péntek: nem feltétel a bérlet, egy fő maximum 2db belépőt vehet.

Fradi.hu