Az új trinidadi védő hazája médiájának nyilatkozott, s az is kiderült, egy évre írt alá.
A lehető legnagyszerűbb érzés volt aláírni első tengerentúli profi szerződésemet. Egy hete vagyok itt, s az edzők elégedettek voltak vele,. Keményen dolgoztam, de az igazi java csak most jön. Az előző klubom a Central FC volt, de onnan távoztam, s tudtam, arra van szükségem, hogy magasabb szinten szerepeljek, mert egy ideje már nem szerepeltem a válogatottban. Most, hogy leszerződtem a Ferencvárossal, be kell illeszkednem és fejlesztenem kell a játékom. Vissza akarok kerülni a nemzeti csapatba a jövőben. Szeretném megköszönni az ügynököm, a szeretteim és a korábbi edzőim támogatását.
A dolgok mások itt Európában, mint odahaza, de az ifiválogatottal elég sokat utaztam, így Európa sem annyira más: edzettem és játszottam is ilyen körülmények közt. Azt szeretném, hogy be tudjak illeszkedni és sikerekhez segítsem a klubot ebben a szezonban.





