Kínkeserves győzelem, de megvan a három pont: a védekezésben rengeteget kell javulni.

S vége, nem a legszebb meccsünk volt, de a három pont megvan. A kiállítás után nagy erővel támadtunk, a két félidő elején jobban játszott a hazai csapat, Besic messze a mezőny legjobbja volt.

48. ez Jováé.

még egy Otten csere, Tuijp megy le és egy hazai szöglet. majd még egy.

45. még három perc, a pécsiek felívelésre játszanak.

41. már a biztonságra játszunk, de ez talán nem is baj.

37. Valpoort elé kerül a labda egy gyengén sikerült szöglet után, a holland Dibusz kezébe ível.

32. IGEEEEEEEEEEN! 2-1! Jenner beadására rosszul érkezik Dibusz, a balszélről érkező Valpoorthoz pattan, aki egyből lő, 2-1!!!

27. Jenner ad be balról, Tuijp kapásból, ‘félollóból’ lő, alig mellé.

25 Tuijp lövését a pécsiek fekete légiósa kézzel blokkolja…

23. Gyömbér és Taijp egymást hozták helyzetbe, majd épp egymást zavarták, így oda az újabb helyzet.

21. Jenner beadása után Szomi kifejeli a kapu torkából a labdát, mögötte érkezett volna Böde Dani.

20. Jovanovic indul meg jól a balszélen, de beadása pontatlan.

17. Csukityot Valpoort váltja…

16. Szatmári második lappal kiáll, ezt ki kell használni.

14. Egy szabad után fejesből egyenlít a Pécs… Egy szót sem szólhatunk, sajnos.

9. Tuijpra ível egy labdát Csukity, de szerelik a gólszerzőnket.

6. Wittrédi 30 méteres lövése nem gond Jovának.

4. Besic lendületesen megindult, de oda a helyzet.

1. Hidvégi helyére Alempijevity áll, Jovanovic kimegy a balszélre, Gyömbér a jobbra, Alemp lett Besic társa.

Szünet, megérdemelten vezetünk, annak ellenére, hogy az első 20-25 percben nem találtuk a ritmust, az ivószünet után azonban lassan átvettük az irányítást

44. Szomit egy gyors kontra után háromszr is szabálytalanul szerelik, kettő a tizenhatoson belül volt, egyiket se fújta le Hurvinyek.

42. Jenner kapott lapot egy nagy lendületű találkozás után.

40. Besic remek ívelése picit hosszú a gólszerzőnknek, így oda a ziccer.

38. Soma elleni szabálytalanság után Szatmári sárgul be.

33. a sárga után beívelnek a szabadból, a védelmünk lefagy, Balogh 2 méterről fejelhet, de szerencsére mellé.

31. Mume kap lapot.

29. Wittrédi kerül nagy ziccerbe a következő támadásból, de megúsztuk.

28. TUIJP! Jack egy Bödétől elpattanó labdát kivisz a védők szorításából, lövése a pécsi kapuson megpattan, vezetünk, 1-0!!!

25. Jenner beadását Tuijp elől szögletre mentik.

24. az ívószünet után folytatódik a meccs

23. Somalia harcosan küzd, majd balról középre tör, lő is, de Dibusznak nem okoz gondot.

21. Jenner és Böde is próbálkozna, de blokkolják mindkét kisérletet.

19. végre újra szögletet lőhetünk, Jenner ível be, veszélytelen.

18. Jenner veszít sokadszorra labdát, Szatmári indul meg a lecsúrgóval, majd lő, de nem igazán veszélyes.

13. a mi kapunk előtt jött el aa meccs első igazi helyzete, a nagy erőket mozgosító Pécs sokszorosan kijátszották a védelmünket, de túljátszották. Úgylátszik ma sem tudunk igazán jól kezdeni.

12. Wittrédi lő mellé 19-ről.

9. Jenner remek szólója után Tuijphoz adna, de a honfitársa mögé érkezett a labda, így oda a lehetőség

7. Mezőnyjáték folyt az első percekben, majd egy szöglet után fejelnek Levi kapuja fölé.

2. Besic szabadjába szabálytanul belelép egy védő, Jenner ismétel, Dibusznak kellett kapaszkodnia.

1. mi kezdünk, a tábor felé támadunk.

19:01 a mieink zöld-fehér új mezünkben játszanak, a hazaiak pirosban lesznek majd a pályán.

A lábakban van már a bugi legalábbis a pályán, a szervezők mindent elkövetnek azért, hogy szurkolóink ne érezzék jól magukat:

FTCDave üzenete, szó szerint:

Ismét botrányos a beengedés …
45 perc alatt jutottunk be, tömeg, meleg, elégedetlenség…
Nem néztek se személyit, se semmit amúgy… Csak csippantották a vonalkódot…
Amúgy vendég szektor elején szögesdrót… 2014.. Ez Európa :(

A Megyeri Csárda ki van festve, hazai pályán kaptak ki a kiesés elleni készülő Dózsások a Pakstól (1-2).

Meleg van, ma így állunk fel: Jova – Jovanovic, Gyömbér, Besic, Hídvégi – Somalia, Józsi, Csukity, Jenner – Böde, Tuijp. Cs.: Kurucz, Otten, Valpoort, Ionescu, Busai, Holman, Alempijevity