Szép győzelmet arattak Lipcsei Petiék a másodosztály megnyerésére készülő Tatabánya ellen.

Újjáalakuló és számtalan fiatallal feltöltött második csapatunk az NB II-es Tatabánya ellen játszott ma felkészülési mérkőzést. A mieink jól kezdték a találkozót, számtalan helyzetet dolgoztak ki, amelyekből először a 34. percben szereztek gólt: ekkor Nagy Dominik talált Dombai kapujába.

A második játékrészben is folytatódott a Fradi-fölény, és együttesünk Marinesciu fejesével növelte előnyét (0-2). Bár néhány perccel később a Tatabánya szépített, győzelmünk nem forgott veszélyben (1-2).

Felkészülési mérkőzés

Tatabánya-FTC II 1-2 (0-1)

FTC II, 1. félidő: Rigó – Kárász, Girán, Gyurácz, Birtalan – Kónya, Nagy Á., Majzik, Erdei V. – Nagy D., Hodgyai
FTC II, 2. félidő: Rigó – Kovács G., Erdei G., Gyurácz, Pintér – Nagy E., Korkut, Pantelis, Csanálosi – Kovács K., Marcinescu

forrás: fradi.hu