Facebookon reagált a felvetésekre a Ferencvárosi Torna Club elnöke.

A Vasas meccsen még küzdünk , hogy egy szektort meg tudjunk nyitni. A Telki Edzőközpontban megrendezendő meccsünk minden bizonnyal zárt kapus lesz. Nem rajtunk múlik. Tavaly egyetlen meccs sem volt zárt kapuk mögött. Most is szerettük volna, de nincs saját stadionunk, ergo nem a mi kezünkben volna a döntés… – tényleg azt gondolja , hogy nem gondoltunk arra, hogy otthon rendezünk meccset. Talán három héten belül lesz olyan pálya a ligetben, hogy egy meccset le lehet majd játszani.