Hatkor kezdünk Zalaegerszegen. Hajrá, Fradi!

Zalaegerszegi TE 2-2 Ferencváros
Gólok: Boli 2

Vége, a szokásos 2-2-es döntetlen idegenben, a második félidőben nagyon felpörögtünk, a ZTE egyenlítése után azonban már csak egy helyzetünk volt.

90′ Három perc a ráadás.

83′ Csere: Boli és Zubkov helyére Gera és Baturina érkezik.

83′ Mak szenzációs indítását Zubkov lőtte fölé ziccerből…

78′ Geri kap is egy lapot egyből.

77′ Csere: Uzuni és Wingo jön le, Lovre és Mak áll be.

75′ Szép támadás végén Boli lövését blokkolják.

67′ Gól…
Futács eldől, Káprály fúj, büntető. A „sértett” értékesíti a tizenegyest, Dibusz rajta volt a labdán, de túl jól volt helyezve, 2-2.

65′ Csere: Karaisvili helyére érkezik Tokmac.

63′ GÓÓÓL!!!
Ismét Boli, ezúttal Wingo remek beadását rúgja kapásból a hálóba, 2-1!

60′ Somalia remekül ugratná ki Wingot, de centikkel lemarad az amerikai a labdáról.

59′ Gyurján Uzuni beadását húzza le.

57′ Sigér gurít mellé 21-ről.

52′ Most Boli 22-ről lőtt, ez kevésbé volt sikeres. De egész más intenzitással jöttünk ki a folytatásra.

50′ GÓÓÓL!!!
Ismét előadást tart a Civic – Boli duó, Eldar betekeri a labdát, amire Franck érkezik, megelőzi a védőt és a kapust is és a hálóba teszi, 1-1!

46′ Zubkov indítása után Karaisvili tűnik el a védője mellett…

46′ Folytatódik a meccs.

Szünet, a támadóink közül csak Zubkov van a pályán, robotolunk, de más nem jelent veszélyt Gyurján kapujára. Több kell, de simán nyerhető meccs ez.

45′ Zubkov hatalmas kapufát lő 17-ről.

36′ Vass beemelt labdáját Mmaee csúsztatja szögletre.

28′ Az egyetlen éles támadónk, Zubkov, egy szép csel után lő, Gyurján szögletre üti.

22′ Wingo beadását Karaisvili csúsztatja mellé.

18′ Zubkovot buktatják a tizenhatos sarkán, de csak szabad – Alex lövését Gyurján bravúrral üti ki.

13′ Civic beadását Boli megcsúsztatja, majd Bobál tisztáz szögletre.

7′ Gól…
Futács remekül ugratja ki Kosztát, aki 6 méterről kilövi a hosszút, 0-1.

2′ Zubkov szabadot ível be jobbról, Mmaee fejel fölé.

1′ Kezdődik a találkozó.

17:09 A mai csapat: Dibusz – Wingo, Mmaee, Dvali, Civic – Somalia, Sigér – Zubkov, Karaisvili, Uzuni – Boli
Cserék: Bogdán, Lovrencsics, Tokmac, Mak, Baturina, Gera, Blazic, Heister

A mérkőzést élőben közvetíti az M4 Sport+, amelyet a Médiaklikken keresztül online is követhetsz, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.