Magabiztos siker az idegenbeli bajnokin – Pohl Zoltán és Nyéki Balázs értékelt a meccs után.

Férfi vízilabda, OBI, alapszakasz, 12. forduló
OSC 10–17 Ferencváros
Negyedek: 2-6, 1-4, 3-3, 4-4
Gólok: Manhercz 3, Argiropulosz 2, Fekete 2, Pohl 2, Vámos 2, Vigvári 2, Di Somma 1, Nagy Ádám 1, Nagy Ákos 1, Vismeg 1

Beszámoló: Fradi.hu

Pohl Zoltán és Nyéki Balázs sajtótájékoztatója:

Nyéki Balázs

A mérkőzés elejétől domináltunk, az előző két meccsen nem kezdtünk jól, így azt kértem a játékosoktól, próbáljunk ezen változtatni, mert ez csak rajtunk múlik. A második félidőben a koncentrációnk és a játékunk minősége kicsit alábbhagyott, de a kettős terhelés alatt ez bőven belefér. Elégedett vagyok.

NSO