Ötkor kezdünk az idegenbeli NBI-es találkozón. Hajrá, Fradi!

Paksi FC 1-3 Ferencváros
Gólok: R. Mmaee 2, Laidouni 1

Vége, szórakoztató meccsen megérdemelten nyertünk, többek közt azért, mert a VAR javította Bognár komoly hibáit.

93′ Még Nagy hagy ki egy ajtó-ablak helyzetet.

90′ Csere: Kovacevic és Marin érkezik Toki és Zachariassen helyére.

89′ Ryan indíthatná Uzunit, de pontatlan – sárga lapot is kapott az előbb Mmaee.

86′ Botka hibája után Dini véd – de Bognár lesen is volt.

84′ Nagy labdája remek Bognárnak, aki éles szögből lő keresztben el.

82′ Zachariassen indul meg szabadon, de hosszan szökteti magát, a labdát azért Uzuni elé kanalazza, de ez is fölé, ez hogy maradhatott ki?!

80′ Bognár 27 méteres lövését kíséri ki Dini.

77′ Nagy lő 21-ről, Dini remekül véd.

76′ Remek akció, Zachariassen beadását Ryan 8-ról nem sokkal mellé lövi.

73′ GÓÓÓL!!!
Laidouni megtalálja a rést a szétugró sorfalban és a kapuba bombázza a labdát, 3-1!

73′ Zachariassen kap remek labdát Tokitől, buktatják. Szélpál második sárgája bepirul, mi 17-ről jöhetünk szabaddal.

71′ Wingo kap sárga lapot.

70′ Csere: Ádám, Balogh le, Windecker és Nagy be a hazai oldalon.

67′ Csere: Civic helyére Wingo érkezett, Botka megy át balbekknek.

64′ GÓÓÓL!!!
Ryan indul meg egy labdával, majd a szélről befelé húz és óriási gólt lő a hosszúba, 2-1!

63′ Gól…
Egy hazai szöglet után elengedjük a hosszú felé szálló a labdát, majd Kinyik lövésébe Dini beleveti magát még, de hiába… – cserélünk is: Besic le, Vécsei be.

61′ Egy elszórt labda után Papp lőhet, Dini magabiztosan fogja a rövidre tartó kísérletet.

58′ Csere: Két védőjét hozza le Bognár, Szabó és Lenzsér helyén Medgyes és Tamás folytatja.

56′ Toki készít le Uzuni elé, Nagy véd. Fél percre rá Myrto kerül helyzetbe, fölé.

55′ Besic ível Toki lábára, aki nem tudja kapura tenni.

53′ Szép támadás végén Zachariassen lő, Nagy bravúrral véd, Botka előtt az üres kapu, az égbe lő…

51′ Zachariassen remek cselekkel menne el Lenzsér mellett, feldöntik.

50′ Bognár lő 17-ről mellé nem sokkal.

47′ Botka tesz remekül maga elé egy felívelt labdát, majd a kapu felé rúgja, Kinyik a csatárok elől szögletre tisztáz, a szögletet Ryan fejeli fölé.

46′ Folytatódik a meccs.

18:04 Cristian Ramírez is a helyszínen tekinti meg a mérkőzést:

Félidő, hátul sok a gondunk a hazaiak bátor játéka miatt, elől viszont ugyanezért rengeteg a lehetőségünk, a meccs eddigi 51 percéből 8 minimum VAR-ozással telt. Nagyon hasznos dolog a VAR, de a technikai személyzet nem áll a helyzet magaslatán.

47′ GÓÓÓL!!!
Ryan Mmaee magabiztosan értékesíti a tizenegyest, 1-0 ide!

46′ És Bognár megy videózni
Végül módosul az ítélet, Tokmac sárgáját Szélpál kapja, mert belerúgott támadónkba, mi pedig büntetőt rúghatunk!

45′ Sárga lap
Tokmac kapja műesésért. De most a VAR is megvizsgálja a helyzetet.

45′ 3 perc a ráadás, ami érdekes, mert legalább 5-öt állt a játék a VAR miatt.

43′ Toki beadását fejeli Zachariassen mellé, de les is volt.

41′ Ádám léphet ki érdekes körülmények közt, majd Aissát kell ápolni.

41′ Toki beadását Zachariassen fejeli rá, Nagy véd.

40′ Tokmac – Laidouni – Uzuni – Tokmac a labda az útja, Toki lövését Szélpál combbal védi ki.

38′ Tetszetős hazai támadás végén Ádám lövését blokkolja Samy.

34′ Civic beadását Uzuni a blokkba lövi.

30′ Ryant Szélpál szabadon rugdoshatja…

29′ Ryan lő 18-ról, mellé.

28′ Uzuni kap remek labdát Besictől, három remek csel után Nagyba lő.

26′ Egy felívelt labdát Uzuni Mmaee elé passzolna, Ryanről azonban elpattan a labda.

24′ Blazic ad haza röviden, Böde megszerzi, elviszi Dini mellett, majd az oldalhálóba lő.

24′ Papp lő fölé egy szöglet után.

18′ És nem adják meg, les miatt – Balogh a kisszöglet visszapassznál lesen volt a beadás előtt.

17′ A VAR is megnézi a gólt.

17′ Gól…
Egy kis szöglet utáni fejes még a kapufára megy, a kipattanót Szabó kotorja be, talán öngól, elaludtunk.

15′ Besic kap sárga lapot, Bognár meg egy remek helyről elvégezhető szabadot, Momo felugrását értékelte szabálytalannak a spori. Fölé pattan a sorfalról, szöglet.

14′ Most pedig Toki teker fölé.

14′ Remekül kontrázuk le a Paksot, Toki pontosan Myrto elé tálal, aki 13-ról nagyon fölé lő.

11′ Tokit rángatták métereken keresztül, nincs sárga lap. Fradi-szöglet közben, semmi nem lett belőle.

10′ Egy beadásba lép bele Samy, a VAR most is vizsgálódott, ezúttal kézgyanú volt, ez a döntés sem változott.

5′ 2 perc kellett ahhoz, hogy rájöjjenek, valóban az volt… Nem sokon múlt, talán Toki válla volt előrébb.

3′ A VAR sokáig vizsgálja az esetet.

3′ Tokmac kap remek labdát Civictől, be is lövi, de sajnos les.

2′ Ryan ível be a kapu elé, Myrto tíz centivel marad le róla.

1′ A mieink fehérben, a hazaiak zöldben játszanak.

16:59 Peter Stöger nincs ott a kispadon, egészségügyi okból hiányzik ma. Jobbulást!

15:43 Mi pedig így: Dibusz – Botka, Blazic, S.Mmaee, Civic – Besic, Laidouni – Zachariassen, Tokmac, Uzuni – R. Mmaee
Cserék: Bogdán, Wingo, Kovacevic, Csontos, Vécsei, Somalia, Marin, Gavrity

15:39 A Paks így áll fel: Nagy G. – Kinyik, Szélpál, Lenzsér – Sajbán, Papp, Bognár, Balogh B., Szabó J. – Böde, Ádám
Cserék: Rácz, Kesztyűs, Windecker, Lorentz, Kulcsár, Nagy R., Tamás O., Szabó B., Pethő, Medgyes

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.