Két játékosunk pedig a válogatottal készülhet az olimpiai selejtezőre.
2022-ig szóló szerződést kapott az előző szezonban már a Ferencváros színeiben szereplő két fiatal játékos, Bán Károly és Galántai Richárd. Az Ifjabb Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia játékos, Komáromy Botond próbajátékosként csatlakozik a Ferencvároshoz.
Kapusok – Arany Gergely, Nagy Kristóf, Földes László
Védők – Bán Károly, Lukas Bohunicky, Boros Dániel, Hegyi Ádám, Lauri Kärmeniemi, Josh McFadden, Sarcia Antonino, Seregély Máté
Támadók – Farkas Lőrinc Simon, Cody Fowlie, Galántai Richárd, Hajós Roland, Kóger Dániel, Rasmus Kulmala, Nagy Gergő, Pavuk Attila, Roczanov Dezső, Somogyi Balázs, Juhani Tamminen, Tóth Adrián, Tóth Gergő
Szakmai stáb – Fodor Szabolcs vezetőedző, Yul Hennelly másodedző, Euan King kapusedző, Kiss Áron erőnléti edző, Sarkadi Tibor felszerelésmenedzser, Valkay Balázs masszőr, Vásárhelyi-Nagy Ildikó gyógytornász-fizioterapeuta
Keretet hirdetett a férfi válogatott szakmai stábja az augusztus 26–29. közötti rigai eseményre, amelyen a 2022-es pekingi téli olimpiára juthat ki a 4 résztvevő válogatott közül a legjobb. Ellenfeleink a házigazda mellett az A csoportos olaszok és a szintén divízió I/A-s franciák lesznek.
Csapatunkból Arany Gergely és Nagy Gergő került be Sean Simpson keretébe, a szövetségi kapitányt vezetőedzőnk, Fodor Szabolcs is segíti a kispadon.





