Hatkor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 3-2 Zalaegerszeg
Gólok: Boli, Isael, Tokmac

Vége, az első félidőben remek támadójátékkal, viszont gyengécske védekezéssel megnyertük a mai bajnokit, így eggyel kevesebbet játszva 2 pont előnnyel a tabella élére álltunk!

90′ Négy perc a ráadás.

89′ Botka is érkezik, Varga Roli megy le.

83′ Csere: Boli helyére Szignyevics áll be.

81′ Hatalmas helyzet: Boli egy megszerzett labdát ad oda Isaelnek, aki Skvrarka elé játszik, sajnos ő a blokkba lő.

79′ Blazic ad el csúnyán egy labdát, az ebből születő kontra végén Babati lő fölé.

76′ Csere: Tokmac helyére Skvarka áll be.

75′ Babati fejel kapufát…

72′ Isael szabadrúgása után Boli két lövését is blokkolják, a másodikat szögletre.

69′ Ikoba lő egy szöglet után, Dibusz kezébe.

67′ Tokmac vezetésével kontrázunk, Bolit indítaná, de beleérnek, szöglet, abból meg semmi nem lesz.

62′ Bolla kerül lövőhelyzetbe, Dibusz véd.

60′ Gól…
Egy baloldali beadást Bobál tett be a kapunkba magabiztosan.

59′ Civic beadásáról éppen hogy lemaradt Isael.

57′ Stieber lő Dibusz kezébe egy 22 méteres szabadot.

46′ Csere nélkül folytatódik a meccs.

Szünet, teljesen megérdemelten vezetünk, lehetne több is, szépen támadunk, ahogy Radó kontrája is szép volt. A hivatalos nézőszám: 9123 (a GraboPress a meccs előtt tizenegyezres foglalást mutatott).

45′ Egy perc a ráadás.

44′ GÓÓÓL!!!
Lovrencsics remek labdája után egy nagyon megalázó cselt mutat be Isael, majd a rövid sarokba gurít, 3-1!

41′ Szép összjáték végén Isael ütőjét szedték fel, szöglet.

38′ Tokmac megy el a balszélen, majd bead, Isael elől Demjén szedi össze.

36′ Haratin lő 24-ről, picit feleslegesen, nagyon fölé.

32′ Isael szépen pörgeti ki a szélre Lovrencsicsnek a labdát, a beadást Boli elől szögletre mentik – abból semmi nem lesz.

30′ Boli indul meg, szabálytalanul szerelik, Isael elé kerül a labda, így előnyszabály, a brazil 18-ról mellé bombáz.

29′ Rosszul állítunk lesre, így 25-ről Bobál lőhet, méterekkel mellé.

25′ Isael szögletét Boli kapufára fejeli, az ismétlés is az övé, az fölé megy.

20′ Tokmac teszi ki Lovrencsicsnek, aki bead, Boli elől Varga teker fölé.

18′ Gól…
Radó a jobbszélről elindulva cselezi be magát 10 méterre és kilövi a hosszút, 2-1.

16′ GÓÓÓL!!!
Ignyatenko remekül indít, Boli átlépi a labdát, amit így Tokmac elvisz a kapus mellett és a kapuba gurítja azt!

11′ Kimaradt tizenegyes: Varga megy el a bal szélén, Isaelhez adja, aki Bolit ugratja ki, Francket 13 méterre a kaputól buktatják. A végrehajtó Isael, a kapufáról kifelé pattan…

6′ GÓÓÓL!
Isael játszik Bolihoz, aki a kaputól 20 méterre megindul, kicselezi az emberét, majd a hosszúba passzol, 1-0!

1′ A ZTE kezdi a meccset.

18:02 Gyászszünet: Szivós Istvánra emlékezünk.

18:00 A mieink csíkosban, a vendégek fehérben játszanak majd.

17:57 Egy borzasztó hírt kell közöljünk: Mefi, a Ferencváros 50 éves, sokak által ismert és szeretett szurkolója, egy igazi zöld-fehér fanatikus pénteken az égi B-középbe távozott. Isten nyugosztaljon!

17:54 A világ legjobb csapata tesz tiszteletkört a pályán:
1

17:47
a melegítő csapatok negyed órával a kezdés előtt mentek be az öltözőbe

17:46 A mai csapat: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Frimpong, Civic – Haratin, Ignyatenko – Isael, Tokmac, Varga – Boli

Cserék: Gróf, Leandro, Heister, Botka, Skvarka, Bőle, Szignyevics