A Bajnokok Ligája csoportmérkőzés után a születésnapos Háfra Noémi és Elek Gábor értékelt.
Női kézilabda, Bajnokok Ligája, A-csoport, 1. forduló
Vipers Kristiansand 31–22 (16-11) Ferencváros
Gólok: Háfra 9, Klujber 3, Kovacsics 3, Schatzl 3, Lukács 2, Bánfai 1, Mészáros 1Beszámoló: Fradi.hu
Háfra Noémi
Gratulálok ellenfelünknek, az első negyedóra volt jó játék tőlünk, utána nagyon sok eladott labdánk volt, amiből nagyon jól tudtak indulni, a kapusuk is nagyon jól védett, utána pedig már csak futottunk az eredmény után.
Elek Gábor
Gratulálok a Vipersnek, abszolút megérdemelten győztek a mai mérkőzésen. Nagyon komoly sebességen kézilabdáztak, mi negyedóráig voltunk méltó ellenfelek, talán akkor még kicsit jobbak is voltunk, utána viszont kijött az elsősorban a két csapat közötti rutinbeli különbség, valamint a kapusuk is elkapta a fonalat, onnantól pedig komoly problémáink voltak. A statisztikát nézve, 17 eladott labdával és 14 rontott ziccerrel nem lehet szoros meccset játszani itt. Bízom benne, hogy a Metz ellen stabilabban tudunk majd kézilabdázni ezzel a fiatal csapattal.





