Barnát az eheti válogatott feladatokról is kérdezték.
Az első harminc percben nem játszottunk túl jól, de aztán szerencsére átvettük az irányítást és gólhátrányból is tudtunk fordítani. A legfontosabb a három pont. A harmincadik perc után már voltak kidolgozott helyzeteink, megvoltak a lehetőségeink, idő kérdése volt, hogy mikor találunk be. Szerencsére még a félidő előtt tudtunk fordítani, ez jót tett, a második félidőre nyugodtan tudtunk kijönni. A gól nem begyakorolt, hanem tudatos szituáció volt, Ali látta, hogy mindenki a rövidnél tömörül, én pedig a hosszún érkezem. Jó lenne ilyen az örmények vagy az írek ellen is, nagyon fontos meccs lesz a csütörtöki, szeretnénk begyűjteni a három pontot, aztán az eredményektől függ, hogy ezzel megnyugodhatunk-e.
– Varga Barnabás





