Egy győzelemmel nagyot lépnénk a céljaink elérése felé – a mai meccs előtt Andrea Lekic nyilatkozott. Több játékosunk is válogatott meghívót kapott. Ne feledjétek, a mai meccsre szóló jeggyel vagy kézis bérlettel kedvezmény vehető igénybe a jégkorong derbin: a felnőttek diákjegyet vehetnek, a diákok ingyen léphetnek be – részletek: Fradi.hu.
Női kézilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, A-csoport, 8. forduló
Érd, 14.00: Ferencváros – CSM Bukarest
Jegy: 2500 Ft – 35000 Ft – megvásárolható online vagy a helyszínen.
TV: SportTV
Oddsok a mérkőzésre: H – 1.46, D – 10.50, V – 3.80, további fogadási események: TippmixPRO
Andrea Lekic a FradiMédiának:
Andrea Lekic
Természetes, hogy a CSM teljesen másképp játszik, ha Neagu pályán van, hiszen olyan kézilabdázó, aki uralja a pályát. Úgy készülünk, hogy játszik ellenünk, de azt is tudjuk, hogy ha nem száz százalékos, akkor is kemény meccs vár ránk. Jelenleg Omoregie a CSM legkiegyensúlyozottabb játékosa, ezt megmutatta Bukarestben is, az ellene való védekezésben kell javulnunk, de látjuk a videón, hogy mit nem csináltunk jól múlt vasárnap.
Golovin Vlagyimir az EB-felkészülést megkezdő keretbe meghívta Janurik Kingát, Bíró Blankát, Klujber Katrint, Simon Petrát, Bordás Rékát és Márton Grétát – a teljes névsor: MKSZ
Golovin Vlagyimir
Már nagyon várjuk a hazai Európa-bajnokságot, reméljük, már előtte a tatabányai JYSK Kupán, majd Debrecenben is számíthatunk a szurkolókra, akik az elmúlt években nagyon nagy támogatást adtak nekünk. Ami a keretet illeti, három rutinos, sokat bizonyított kapussal vágunk neki a felkészülésnek, közülük nem mindenki kap klubjában jelenleg sok játékidőt, bízom benne, hogy a felkészülés során igazán játékba lendülnek, hiszen mindannyian képesek kiemelkedő teljesítményre. Jobbszélen és balszélen egyaránt két-két olyan játékos lesz ott a válogatottban, akivel régóta együtt dolgozunk, jól ismerik a csapat játékait, biztos vagyok benne, hogy jól fognak teljesíteni. Hasonló a helyzet beállóban és jobbátlövőben is, ezeken a posztokon három-három játékos áll rendelkezésünkre, közöttük van olyan, akinek kisebb sérülés vagy éppen játékhiány miatt nehezebben telt eddig az őszi szezon. Bordás Rékára és Papp Nikolettre védekezésben hárulhat nagyobb feladat, miként a korábbi versenyeken is. Két poszton is lesz újonc a csapatban, balátlövőben Csíkos Luca mutatkozhat be, aki Vácott gólerősen játszik, míg a debreceni Tóth Nikolett több poszton is bevethető.




