Sajtóhírek szerint eldőlt Momo sorsa.
Úgy tudjuk, egy másik külföldi játékos jövője is biztossá vált a kilencedik kerületieknél. A csakfoci.hu információi szerint ugyanis eldőlt, hogy a szezon végén elhagyja a Fradit a 47-szeres bosnyák válogatott középpályás, Muhamed Besic, akinek lejár a szerződése és nem hosszabbítanak vele.





