Hatkor kezdünk az idegenbeli bajnokin. Hajrá, Fradi!

Mezőkövesd 0-3 Ferencváros
Gólok: Loncar 2, Varga B.

Vége, magabiztosan hoztuk az idegenbeli bajnokit a sereghajtó ellen, akik csak kapusuknak köszönhették, hogy nem lett egy sokkal komolyabb vereség a vége.

90+2′ Szevikjan beadásába nem érnek bele és veszélyesen is pattan, Piscitelli szögletre üti – Civic adja be a labdát, Varga fejel, a földről fölé pattan.

90′ Három perc a ráadás.

90′ Szevikjant ugratjuk ki, elviszi Piscitelli mellett, de kicsit kisodródik, majd bemegy középre, a lövését blokkolják.

87′ Hazai csere: Drazicot Szalai váltja.

85′ GÓÓÓL!!!
Szép összjáték végén Ben Romadan lő, ezt még blokkolják a kövesdiek, de a lecsorgót Varga Barna már bevágja a hosszú alsóba!

84′ Szevikjan éles szögből leadott lövését védi Piscitelli, majd szögletre megy a labda, abból nem lesz helyzet, de újra nálunk a labda.

82′ Cseri viszi a labdát, majd távolról lő, Varga szedi össze könnyedén.

81′ Makreckis lő tizenhatról, Piscitelli tolja szögletre – Ben Romadan tekeri be, azt kifejelik.

76′ Újabb cserék: Szevikjan és Traoré áll be, Loncar és Marquinhos helyére.

70′ Szöglet – kifejelik, Loncar összeszedi, újra beadja, abból sem lesz semmi.

68′ Cserék a hazai oldalon: Cseri – Molnár, Karnitski – Samperio.

68′ Loncar beadását Marquinhos fejeli le a földre, onnan pedig a keresztlécre pattan…

64′ Cserélünk: Pászka és Varga Barnabás áll be, Maiga és Kodro megy le.

64′ Szöglet – a félpályáig adjuk vissza a labdát végül.

58′ Még egy kövesdi csere: Vajda helyére állt be Pillár.

57′ Piscitelli tolt szögletre egy labdát, amit utána Loncar adott be, abból nem lett helyzet.

56′ Hazai csere: Kállai – Kócs-Washburn.

55′ Varga ölel magához egy középről leadott, középre érkező lövést.

53′ Újabb szöglet, ebből sem lesz veszélyes helyzet.

51′ GÓÓÓL!!!
Marquinhos passzol Loncarhoz, aki kapurafordul és tizenhatról kilövi a bal alsót!

47′ Marquinhos harcolt ki szögletet – a beadást bedobásra tisztázzák a kövesdiek.

46′ Cseréltünk is: Ben Romadan váltotta Katonát.

46′ Folytatódik a mérkőzés.

Félidő – a komoly mezőnyfölényük góllá is érett.

45′ Kettő perc a ráadás.

43′ Egy szép akció végén Marquinhos lövését védi Piscitelli, ezután középpályásunk összeszedi a labdát, majd szabadrúgást harcol ki. Ő és Civic a labda mögött, Eldar tekeri el végül a sorfal és a keresztléc felett is – nem sokon múlott.

43′ Varga ismét lehúz egy beadást, majd számonkéri a mezőkövesdit, akinek kint volt a könyöke, miközben esélytelen volt elérni a labdát.

42′ Civic állja útját egy vendéglövésnek.

40′ Először kellett labdához érnie Vargának, egy beadást húzott le Ádám.

36′ GÓÓÓL!!!
A hazai tizenhatos előtt Maiga és Zachariassen szerez labdát, ezután Kodro ugratja ki Loncart, de a kövesdi védő majdnem tisztáz, ám Stjepan visszaszerzi a labdát és berúgja a hosszú alsóba!

36′ Kállai próbálkozott távolról – a lövése csak a szektor mögött parkoló autókra volt veszélyes.

35′ Maiga rántja le ellenfelét, sárga lapért.

33′ Katona adott be egy szabadrúgást, de nem tudtuk kapura tenni, kis „flipperezés” után pedig felszabadítottak a hazaiak.

29′ Az első mezőkövesdi lövés, a tizenhatoson kívülről jön, Drazic blokkolja kirúgásra.

27′ Katonát borítja fel Molnár, sárga lap a jutalma.

20′ Újabb nagy lehetőség – Civic beadására Zachariassen érkezik, a fejesét Piscitelli nagy bravúrral védi.

15′ Mi maradt ki… – Marquinhos játszik remekül a bemozgó Zachariassen elé, aki el is lövi Piscitelli mellett, de a kapufáról kipattan a labda.

4′ Marquinhos lövésébe léptek bele, szögletre pattan a labda – Katona tekeri be, Abena fejel, de nem tudja jól irányítani a labdát.

1′ Elkezdődött a mérkőzés, a hazaiak indították útjára a labdát.

17:57 Civic ma a csapatkapitány.

16:51 A mai csapat: Varga Á. – Makreckis, Abena, Cissé, Civic – Loncar, Maiga, Katona – Zachariassen, Kodro, Marquinhos
Cserék: Dibusz, Wingo, Aaneba, Ramírez, Botka, Ben Romadan, Traoré, Lisztes, Tóth A., Szevikjan, Varga B.

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.