Háromkor kezdünk az idegenbeli meccsen. Hajrá, Fradi!

Kisvárda FC 1-3 Ferencváros
Gólok: Abu Fani, Loncar, Pesity

Vége, magabiztos győzelem a keleti végeken, jöhet az Örökrangadó!

90+2′ Csere: Tóth Alex és Szevikjan áll Marquinhos és Zachariassen helyére.

90′ Már keddre tartalékolva is vannak helyzeteink, most három blokkba lőtt lövésünk is volt egy támadáson belül.

83′ Kodro lövését védi a kapus egy remek támadás végén.

80′ Ramírez megy el a balszélen, majd lő – a blokkba megy ez is.

79′ Csere: Abu Fani és Pesity le, Katona és Varga be.

77′ Varga Barna és Katona áll majd be

72′ Csere: Kodro – Loncar.

69′ GÓÓÓL!!!
Marquinhos nagyon harcosan szerez labdát, de rosszul passzol, az egyik várdai haza akarta adni a kapusnak fejjel azt, ám Pesity lecsapott rá és a hálóba lőtt, 3-1!

67′ Abu Fani ollózna be egy Loncar-beadást, blokkolják.

65′ Gól…
Több szöglettel is jöhetett a Kisvárda, végül Meszanovity szépít is egy ilyenből, Wingo mellől fejelt a hálónkba.

60′ VAR-vizsgálat – végül helyben hagyták a gólt.

60′ GÓÓÓL!!!
Pesity ugratja ki Loncart, a bosnyák elsőre a kapufát lövi szét, a kipattanót viszont bepasszolja, 2-0!

53′ Marquinhos beadása után Széles fejel majdnem öngólt.

50′ Egy 25 méteres szabadot Ramírez lőtt a kapus kezébe.

48′ Makreckist verte meg Camaj, majd lőtt, Dini véd, az ismétlést Abu Fani fejeli ki a gólvonalról szögletre.

46′ Folytatódik a mérkőzés.

Félidő, megérdemelten vezetünk, de nagyon szezoneleji a színvonal, sokáig helyzetek nélkül ment a játék, csak pár szebb megoldás volt.

45+2′ Pesity kapott egy ajándék labdát a hazaiaktól, egyedül vezethette a kapusra, majd bele külsőzte…

45+1′ Hatalmas ziccert hagynak ki a hazaiak , Aaneba blokkolta Nikolov lövését, majd Meszanovity elé került a labda, aki fölé bombáz.

44′ Ramírez kapta lövésre a szöglet után, mellé.

43′ Pesity készít le remekül Loncarnak, aki Zachariassenhez játszik, őt pedig szögletre szerelik a hazaiak.

42′ GÓÓÓL!!!
Abu Fani labdát szerez, majd megindul Loncarral együtt a kapu felé, végül nem passzol, hanem a hálóba bombáz, 1-0!

40′ Camaj emel Dini kezébe.

36′ Szép támadás végén Zachariassen elé került a labda, de a blokkba lövi.

34′ Zachariassen esett el a tizenhatoson belül, nem magától, megy tovább.

31′ Sárga lap Abu Faninak.

27′ Marquinhos készít le egy labdát Pesity elé, aki 17-ről fölé teker.

24′ Abu Faninak kell tisztáznia egy beadás után.

22′ Most Marquinhos tűz rá egy kipattanót Abu Fani beadása után, ez fölé ment.

19′ Marquinhos teker mellé a tizenhatos oldalvonaláról.

17′ Loncar elé kerül egy baloldali beadás, nagy helyzetben rosszul találja el a labdát, mellé.

12′ Marquinhos harcol ki szabadrúgást a tizenhatos sarkánál, a szabadot Ramírez elé tisztázzák, aki 22-ről lő, alig mellé.

8′ Marquinhos vesz át egy jó indítást picit hosszan, így nem alakul ki helyzet.

1′ Elkezdődött az első tavaszi meccsünk!

15:00 A mieink zöld-fehérben, a hazaiak pirosban játszanak majd, teltház van. Ez lesz Farkas spori utolsó NBI-es mérkőzése.

14:50 A mai csapat: Dibusz – Makreckis, Wingo, Aaneba, Ramírez – Loncar, Maiga, Abu Fani – Marquinhos, Pesity, Zachariassen
Cserék: Varga Á., Abena, Pászka, Dhonata, Tóth A., Katona, Besic, Lisztes, Szevikjan, Kodro, Varga B.

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.

A meccs előtt Pesityet kérdezte a Nemzeti Sport: „Egy idő után megszoktam a kötést, de valahol mindig nyomott, nem volt kényelmes. El sem tudom mondani, milyen jó érzés végre nélküle edzeni. Nehéz mérkőzés vár ránk. A két csapat teljesen más célokért küzd, a hazaiak szeretnék elkerülni a kiesést, mi pedig nyilván jó játékkal, de legfőképpen három ponttal akarjuk kezdeni a tavaszt, az újabb bajnoki arany megszerzéséért hajtunk. A miénk a jobb csapat, e felől semmi kétség, de ezt be is kell bizonyítanunk. A téli felkészülés idején kőkeményen dolgoztunk, erőtől duzzadva várjuk a bajnoki rajtot. Az új helyzet engem is jobb teljesítményre sarkall, nyilván mind a hárman szeretnénk ott lenni a kezdőcsapatban, de nem az egyén, hanem a csapat a legfontosabb, hogy minél sikeresebbek legyünk. Hogy aztán végül ki hány gólt szerez, tulajdonképpen mindegy, ha elértük a céljainkat.