A Ludogorec szlovén mestere mellett az egyik legtapasztaltabb játékosuk értékelte a tegnapi edzőmeccset.

Volt egy jó félidőnk – tekintve, hogy nem olyan rég még playoffban voltunk, az ellenfél pedig klasszis csapat, ez nem rossz. A másodikban néhány dolog a játékban az ellenfél javára fordult és ezért kaptunk ki. A Ferencváros kemény dió, nehéz ellenfél, minden évben Európában szerepelnek. Jó, hogy ilyen meccseket játszunk. Ezt az utat választottuk. A felkészülés valóban szokatlan volt, rövid volt az idő – de ezzel mindenki így van.

Georgi Terzijev

Azért kaptunk ki, mert kaptuk a gólokat és nem lőttük. Az első félidővel nagyon elégedett vagyok. Szerezhettünk volna 2-3 gólt, voltak olyanok – Cauly, Jordanov, Higinio Marin -, akik régen nem játszottak és számukra szokatlan pozíciókban fociztak. Az első félidő jó játéka tetszett, a másodikban elfáradtunk. Sokan végigjátszották a meccset. Nem örülök a vereségnek, de ez van. Még van 10-12 napunk. Cauly nem játszott április óta, Ivan sérülésből jött vissza. Lehetőséget kapott Alex Gancsev és Pepi Georgijev. Ezért is esett vissza a játékunk a második félidőben, de a Ferencváros amúgy is egy nagyon jó ellenfél. A második vagy a harmadik körben hasonló szintű ellenfélre számíthatunk, de lépésről lépésre kell haladni. Az első ellenfelünkre kell gondolnunk, az első félidővel rendkívül elégedett voltam.