Ramadani szerint tíz perc alatt összeomlott a meccsen elvégzett nagy munkájuk.

Elégedett vagyok az eredménnyel, nem volt könnyű meccs. A Pristina technikás és van egy gyors támadója is. Jók voltak kontrában, szerencsénk is volt. Az első gól nagyon fontos volt, utána sokkal több terünk volt. Gyorsabban akartuk forgatni a játékot, hogy a széleket jobban kihasználjuk, ez sokkal jobban ment a második félidőben. Figyelnünk kellett a kontrákra is. Gyorsabban akartunk játszani, jobban kontrollálni a játékot. Ryan jól dolgozott a felkészülés alatt, friss volt, mondtam neki, hogy megkapja ma a lehetőséget, gyors és gólerős, főleg a tizenhatoson belül – ezt ma bizonyította. A felkészülés tizedik napja után volt egy kis mélypontja, ezt menedzselte. Franck érthetően nem volt elégedett, sok lehetősége volt, de ez benne van, tudom milyen az, amikor semmi nem megy be. Még nincs itt az ideje a tartalékolásnak, a legjobb csapattal kell idegenben is játszani, nem kísérletezhetünk. A szerintem legjobb kezdővel fogunk felállni. Mindig elégedett vagyok a keretemmel, nem vagyok elégedetlen típusú edző. Nem olyan könnyű ezt a játékosállományt erősíteni. A felkészülés nem volt könnyű, hiszen sok volt a hiányzó a sérülések és válogatott elfoglaltságok miatt. Szergej Rebrov remek munkát végzett, ha olyan sikeres leszek, mint ő, nem lesz baj, a BL-csoportkör és a bajnoki cím elégedetté tenne.

Peter Stöger

Gratulálok a Ferencvárosnak. A meccs 60-65%-ban jól teljesítettünk, még egy ziccerünk is volt. Sajnos a nagy munkánk tíz perc alatt összeomlott. Nekünk nincs tapasztalatunk ilyen szintű meccseken. A teljesítménnyel elégedett vagyok, de sajnos a nagy különbségű eredmény nehézzé teszi a visszavágót. Mindent meg fogunk tenni. Nem éreztem 0-0-nál, hogy kiüthetnek minket, pariban voltunk az ellenféllel, de sajnos nekünk nincs tapasztalatunk ezen a szinten.