Hatkor kezdünk Miskolcon. Hajrá, Fradi!

Diósgyőr 0-1 Ferencváros
Gól: Zubkov

Vége, a második félidőben nagyon érződött a csapaton az őszi szezon fáradtsága, de nagyon harcosan megtartotta előnyét. Négy pont előnnyel megyünk a téli szünetre úgy, hogy egy meccsel kevesebbet játszottunk. Fanasztikus, 80%-os teljesítményt nyújtottunk a bajnokságban eddig. Köszönjük srácok ezt a csodás évet, pihenjetek egy nagyot! HAJRÁ FRADI!!!!

90+4′ Civic szerez labdát, majd bead, de labdája nem jó Tökinek, utána faultol Eldar, taktikai szabálytalansága valóban sárgát ér.

90′ 6 percnyi hosszabbítást rúgdostak össze a hazaiak…

89′ Frimpongot fejbe rúgják a hazaiak, a bíró ezt sem fújja le.

89′ Dibusz újra talpon, kötéssel a fején.

86′ Sigér és Dibusz is a földön, Dinit Rui Pedro fejeli le, kapusunk vérzik is, a szemöldöke repedhetett fel.

83′ Szignyevics kap lapot.

82′ Sigér remek labdával indítja Tokmacot, aki 16-ról lő, a kapus szögletre üti.

78′ Csere: Skvarka helyére jön Ignyatenko.

75′ Botka lő, nem okoz gondot a kapusnak.

74′ Tokmac indul meg egy kontrában, Zubkovnak adja, aki visszaadná, de Tokmacot szerelik, Szignyevics jobb helyzetben volt.

69′ Skvarka és Zubkov jól kombinál, előbbi beadását Haratin fejelné kapura, de összefejel a védőjével.

65′ Cserék: Isael és Lovrencsics lemegy, Tokmac és Botka váltja őket.

53′ Isael felesleges szabálytalansága után Hassani 25 méteres lövését tolja szögletre Dini bravúrral.

50′ Civic beadását húzza le a mieink elől a kapus.

46′ Folytatódik a meccs.

Szünet, jobban játszunk lényegesen a hazaiaknál, az utolsó passzokban még van hiba, de így is vezetünk. Tegyünk rá még egy lapáttal, aztán jöhet a pihenés!

45′ Sigér kap lapot.

41′ Szignyevics adna be az alapvonalról a hosszún érkezőknek, de a kapu mögé megy a labda.

37′ Civic kap remek labdát Isaeltől, kétszer be is ad, elsőre blokkolják, a másodikat aztán Skvarka nem találja el jól.

35′ Frimpong adja el a labdát, Hassani kerül lövőhelyzetbe, Dininek a 17 méteres lövést kellett kitolnia.

33′ Isael – Zubkov – Isael a labda útja, a 17 méteres lövés alig megy mellé.

31′ Zubkov kicsit röviden adja vissza Skvarkának a labdát, akit így ismét szerelni tudnak.

28′ Szép kombináció végén Haratin emel Skavrka elé, de szerelik Michalt.

24′ Újabb szép támadás végén Haratin találja telibe a két léc találkozását, gyönyörű volt, még szebb lehetett volna, ha bemegy.

23′ Isael cselezi magát a tizenhatos előteréig, majd remek lövést ereszt meg, Danilovity bravúrral véd.

22′ Isael kap lapot.

20′ Remek összjáték végén Skvarkát tüntetik el a tizenhatos előterében, Farkas nem fúj.

15′ GÓÓÓL!!!
Sigér harcol ki szabadrúgást 25 méterre a kaputól. Zubkov áll a labda mögé és a kapuba bombázza a labdát, ami szitálásával becsapta a Diósgyőr kapusát, 1-0!

3′ Zubkov szereli Rui Pedrot, elmegy az alapvonalig, beadását szögletre tisztázzák.

1′ Elkezdődött a meccs.

18:01 A “Csak a színesfém” című remeket hallhattuk igen hamis előadásban egy diákzenekartól.

17:57 A mieink fehérben, a hazaiak csíkosban játszanak majd.

17:57 A mai csapat: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Frimpong, Civic – Sigér, Haratin – Zubkov, Skvarka, Isael – Szignyevics

Cserék: Gróf, Ignyatenko, Tokmac, Botka, Heister, Boli, Varga