Nyolckor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 2-1 Ludogorec Razgrad
Gólok: Tokmac, Zsubkov

Vége, a jobb csapat nyert, ha így játszunk, meglehet a továbbjutás! Nagyon fegyelmezett volt a csapat, még ha be is csúsztak egyéni hibák. Szép volt fiúk, hajrá Fradi!

90+4′ Egy utolsó szabadot kapott a bírótól a Ludogorec, 24 méterre a kapunktól, Dibuszé végül a labda.

90′ 4 perc a ráadás.

88′ Lanza került a földre, ápolni kell.

82′ Sigér is eladta a labdát, de javítunk utána.

80′ Csere: Tokmac le, Varga be – közben vastaps.

79′ Az NBI-be visszatérő Zalaegerszeget köszönti a tábor.

78′ Csere: Haratin le, Sigér be.

72′ Veszélyesen kanyarodik egy labda a hosszú felé, Tschibota kapura is teszi, de Dini véd.

67′ Csere: Priska le, Lanza be.

65′ GÓÓÓL!!!
Ignyatenko szerez labdát, majd kipasszoljuk a szélre Tokmacnak, aki cselezés után erősen küldi be középre, ahol Zsubkov érkezik és a kapuba bombáz, 2-1!

63′ Skvarka szabadja után gólt szereztünk – az izraeli bíró nem adja meg les miatt…

58′ Skvarka kerül lövőhelyzetbe, de blokkolják.

57′ Ikoko kezdi lökdösni Tokit.

56′ Most a másik három mezőnyjátékos megy melegíteni.

53′ Zsubkov nyes fölé egy szabadot.

51′ Tokmac lő, nem okoz gondot a kapusnak.

47′ Lovre lő be egy labdát a szélről, a kapusé. Közben Sigér, Varga és Lanza melegít.

46′ Folytatódik a mérkőzés. Meg lehet nyerni ezt!

Szünet. Jól kezdtünk, a bekapott gól megfogta a csapatot. A hivatalos nézőszám: 18115.

45′ Egy perc a ráadás.

41′ Tschibota elé esik a labda egy rövid tisztázás után, szerencsére csúnyán fölé lövi.

38′ Priskin elé pattan a labda 17-re a kaputól, sajnos fölé lövi.

28′ Gól…
Ignyatenko újabb hibája utáni lehetőséget használta ki a lengyel csatár, Swierczok… A fiatal ukrán csúnyán elpasszolta. Előbb még védett Dibusz, a kipattanót lesgyanús helyzetből pofozták be a bolgárok, 1-1.

28′ Veszélyesen adnak be balról a vendégek, de hosszú, Toki megindul, de buktatják, a sárga elmarad.

26′ Skvarka elé került a labda, 17-ről lő életerősen, de sajnos a kapus fogja.

25′ Meg akartuk ismételni a gól előtti támadást, a vendégkapus azonban lehúzta most a labdát Töki elől.

23′ Ránk jött a bolgár csapat, egy baloldali beadás után Dvali tisztáz szögletre.

18′ Tschibota beadását kiszorított szögből fölébombázta a társa.

16′ Tokmac passzolt keresztbe a kapu előtt, sajnos nem volt érkező.

14′ Lovrencsics bedobása után Skvarka adott be veszélyesen.

9′ Szép támadás indul Haratintól, Priskin kerül lövőhelyzetbe, de a kapus eszén nem jár túl.

7′ GÓÓÓL!!!
Lovre beadására a norvég szélsőnk érkezett, megelőzte a védőt és a bal alsóba pöckölt, 1-0!

5′ Ignyatenko adja el a labdát, Swierczok lőhet 18-ről, szerencsére mellé.

1′ Elkezdődött a BL-idényünk.

20:00

19:57 Kivonultak a csapatok, a mieink az új mezben és a régi nadrágban, míg a vendégek szürkében.

19:56 19963 jegy kelt el (+ a VVK és a Skybox) eddig a percig.

19:31 A mai kezdő: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Dvali, Heister – Haratin, Ignyatenko – Zsubkov, Skvarka, Tokmac – Priskin

Cserék: Gróf, Frimpong, Botka, Rui Pedro, Sigér, Varga R., Lanzafame