Továbbra is fiókcsapatunkat, a Soroksárt irányíthatja Péter.

A Ferencvárosi Torna Club meghosszabbította a szerződését Lipcsei Péterrel. Legendás labdarúgónk pályafutása végét követően sem szakadt el klubunktól. Korábban U21-es együttesünket, majd második csapatunkat irányította, az előző két szezonban pedig már NB II-ben szereplő fiókcsapatunk, a Soroksár edzője volt.

Vezetésével a kis Fradi az első idényben a nyolcadik helyen végzett, a most befejeződött szezont pedig egy hellyel előrébb, a hetedik helyen zárta, ám a legnagyobb sikert a Magyar Kupában érte el, mivel egészen az elődöntőig jutott el, ahol csak a Budapest Honvéd tudta megállítani a menetelését.

A Soriban több fiatal Fradi-játékos kap lehetőséget hétről hétre, hogy a felnőttek között is bizonyíthasson, a mögöttünk hagyott idényben többek között Csernik Kornél és Kundrák Norbert is rendszeresen pályára léphetett.

Lipcsei Péter így ezt követően is a Ferencváros kötelékében marad, hiszen most meghosszabbította szerződését egyesületünkkel, és a továbbiakban is a Soroksárt irányíthatja.

Fradi.hu