Támadásban rengeteg technikai hibát vétettünk. Mivel a Vác nyert, így csapatunk a sereghajtó a bajnokságban.
Férfi kézilabda NB I, 10. forduló
Komló 28-22 (13-10) Ferencváros
Gólok: Marczinkó 5, Nagy 4, Benis 2, Bujdosó 2, Pálos 2, Rédai 2, Benmiloud 1, Grebenár 1, Oláh 1, Pál 1, Pordán 1Beszámoló: Fradi.hu
Adorján Gábor
Rengeteget hibáztunk, ziccerben, beállóban, hátul a védekezésben sok apró pontatlanság volt, az NB I-ben ezt szigorúan megbüntetik. Az a bajom, hogy volt nálunk egy-két fej nélküli támadás, nem úgy játszottunk, ahogy készültünk a héten, a saját játékunkkal nagyon nagy gondom van. Mikita Bence sérülése után nagyon nagy szükségünk lenne egy klasszikus irányítóra.





