Fiókcsapatunk otthona megkapta az engedélyeket, így a hétvégén a Haraszti úton fogadhatják a Győri ETO-t.

Dragóner Attila

Örömmel jelenthetem be, hogy vasárnap végre hazatér csapatunk és ismét a Szamosi Mihály Sporttelepen fogadhatja ellenfeleit. Köszönettel tartozunk dabasi sportbarátainknak, hogy ideiglenes jelleggel befogadtak minket, s mindent elkövettek annak érdekében, hogy a meccseken otthon érezzük magunkat, valamint szurkolóinknak, hogy a nehézségek ellenére is kitartottak mellettünk. Geiger Ferenc polgármester úr és a soroksári önkormányzat ezúttal sem cáfolta meg egykori élvonalbeli labdarúgó múltját, a Soroksár SC-hez való elkötelezettségét, minden segítséget megadott klubunknak létesítményünk fejlesztéséhez. Klubunk alkalmazottai rengeteget dolgoztak, hogy minél családiasabb körülményeket teremtsenek a “ráncfelvarráson” átesett sporttelepünkön. Mára nem csak az utolsó hatósági engedély érkezett meg címünkre, de az MLSZ-től is megkaptuk a hivatalos levelet, miszerint 2017. október 11-től valamennyi hazai bajnoki és kupamérkőzésünket a Haraszti úti pályán rendezhetjük meg. Valamennyi szimpatizánsunkat, szurkolónkat szeretettel várjuk a megújult Szamosi Mihály Sporttelep vasárnapi avatásán, a Győri ETO elleni összecsapáson.

Soroksár