Marco Rossi szerint senki sem szólhatott volna semmit, ha döntetlen eredmény születik.

Thomas Doll

Számunkra most az volt a legfontosabb, hogy egységesek tudtunk lenni. Mindenki el tudja képzelni, hogy a szerdai napot követően nem csak a játékosok, hanem az egész klub padlóra került. Örültünk, vártuk ezeket a nemzetközi meccseket, mégis, ennyire könnyen hagytuk elveszni ezt a lehetőséget… A szerdai 120 percet követően az volt a legfontosabb, hogy ma egységesek és eredményesek legyünk. Úgy gondolom, ezt ma egész jól végrehajtottuk. A Honvédnál nagyon nehéz dolgunk volt eddig, de ma jól végeztük el a feladatunkat. Ha figyelembe vesszük, hogy milyen meleg van, és azt is, hogy szerdán 120 percet játszottunk, amit követően padlóra kerültünk, akkor most ez a győzelem volt a legjobb válasz. Előre kell tekintenünk, tegnap óta én is próbálok így gondolkozni.

Marco Rossi

Nagyon taktikus mérkőzést játszottuk a Ferencvárossal. Az elmúlt két-három évre visszatekintve nem emlékszem arra, hogy ilyen játékot játszó Ferencvárost láttam volna a Honvéd ellen. Főleg a második félidőt emelném ki, ahol helyzetük sem volt, kivétel az utolsó pillanat, amikor kiszolgáltatott helyzetbe kerültünk. Senki sem szólhatott volna semmit, ha 1-1 a mérkőzés végeredménye.