Jó kedvűen nyilatkozott Zoli, aki szerint a társak megkönnyítik a helyzetét.

Gera Zoltán

Friss vagyok, mint a harmat! De komolyra fordítva a szót. nagyon sokat kivett belőlem ez a két meccs. Amin nem is lehet különösebben csodálkozni, hiszen például az izlandiakról köztudott, hogy a mezőny egyik legjobb fizikumú csapatáról van szó. De hogy mi is milyen remek erőállapotban vagyunk, bizonyítja, hogy az izlandiak szövetségi kapitánya, Lars Lagerbäck is beismerte: a meccs végén egyszerűen bedaráltuk őket! Egyébként pedig Bernd Storck abszolút rám bízza a döntést, hogy mennyit vállalok, de a társak is megkönnyítik a helyzetemet: lehet ebből a csapatból kimaradni? Lehet ebben a csapatban elfáradni?

442